Uno Vallman

360116

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad Uno Vallman, olja på pannå,15x23 cm

Fack 23

Uno Vallman
Budhistorik (13 bud)
2319538
2319529
2319532
2319529
1 900
2317790
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.