Byrå med stenskiva

360098

BYRÅ med kalkstenskiva, gustaviansk stil, 1800-tal, huggen stenskiv, fyra lådor, en nyckelhöjd ca 84, 57x40 cm

Slitage, fanérbortfall, bakben något instabila

Ändringar/tillägg
Nycklar passar delvis till lådorna, lådorna ej låsta

Rum 8

Byrå med stenskiva

Budhistorik (22 bud)
2319398
5 600
2318452
5 400
2319397
5 400
2318452
4 600
2319143
4 400

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.