Giuseppe Moretti skulptur

360090

GUISEPPE MORETTI (1870-1953): Byster, 1 par, signerad och daterad Moretti 1941, lergods, höjd ca 17 resp 19 cm cm

Konst, Skulpturer

Monter 5

Giuseppe Moretti skulptur

Budhistorik (9 bud)
2318967
2 800
2311200
2 600
2311200
2318961
2311200

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.