August Wilhelm Boesen

360076

AUGUST WILHELM BOESEN (1812-1857): Campagna Romana, signerad och daterad 1845-46, akvarell, 15x23 cm

Monter 5

August Wilhelm Boesen

Budhistorik (2 bud)

2319763
2301868
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.