skåp

360075

SKÅP, 1940-tal, mahognyfanér, kannelerade ben i bonad björk, inredning med lådor, höjd 140, 100x41 cm; nyckel finns

Skador

Rum 18

skåp

Budhistorik (13 bud)
2318828
2318806
2318825
950
2318806
2318727
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.