Vas Wahledov

360071

ANTON WAHLEDOV, vas, jugend, skulpterat trä, signerad och daterad Anton Wahledov 1903, höjd ca 29 cm

Invändiga mynningsnagg, en mindre kantnagg

Diverse

Monter 5

Vas Wahledov

Budhistorik (24 bud)
2320062
2320053
1 900
2320048
1 800
2320040
1 700
2320038
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.