Matgrupp

360069

MATBORD, STOLAR, 6 st, 1960-tal, valnötsfanér, 2 iläggsskivor a 55 vardera, bordets höjd 72, 140x100 cm

smärre bruksslitage

Rum 3

Matgrupp

Budhistorik (13 bud)
2319483
3 200
2319455
2319454
2 800
2319453
2 600
2319438
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.