Walasse Ting färglitografi

360067

WALASSE TING (Kina, född 1929): Flowers, signerad och daterad 81, artist proof, färglitografi, bladmått ca 45x60 cm

Fack 39

Walasse Ting färglitografi
Budhistorik (27 bud)
2319713
4 800
2319723
4 600
2319713
4 400
2319712
4 200
2319711

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.