Walasse Ting färglitografi

360064

WALASSE TING (Kina, född 1929): Grön häst, signerad och numrerad 7/200, färglitografi, bladmått ca 45x59 cm

Fack 34

Walasse Ting färglitografi
Budhistorik (29 bud)
2319807
5 000
2319811
4 800
2319807
4 600
2319799
4 400
2319805
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.