Walasse Ting litografi

360063

WALASSE TING (Kina, född 1929): Röd häst, signerad och numrerad 80/200, färglitografi, bladmått ca 45X59 cm

Fack 37

Walasse Ting litografi
Budhistorik (24 bud)
2320110
2320114
2320110
3 800
2320113
3 600
2320110
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.