Kjell Lönnå färglitografier

360061

KJELL LÖNNÅ (född 1936): mapp med 4 st färglitografier, "Musikaliska djur", signerade, 173/280, bladmått ca 43x52 cm; oramade

Rum 17

Kjell Lönnå färglitografier

Budhistorik (1 bud)

2319359
2016-02-10 18:05:26

2016-02-10 kl 19:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.