Sideboard valnötsfanér

360057

SIDEBOARD, 1960-tal, valnötsfanér, med skåp samt lådor, höjd 80 cm, 216x45 cm, nycklar finns

Ytslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Sideboard valnötsfanér

Budhistorik (24 bud)
2317335
5 200
2312029
5 000
2312029
4 400
2307888
4 200
2307888
3 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.