Stolar

360055

STOLAR, 4 st, Karl Johan, 1800-tal, mahognyfanér, sitthöjd 46 cm

Skador och slitage

Rum 5

Stolar

Budhistorik (14 bud)
2308367
2318398
2308367
950
2316823
900
2308367
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.