Stolar Karl Johan

360053

STOLAR, 4 st, Karl Johan, 1800-tal, mahognyfanér, sitthöjd 46 cm

Slitage

Rum 14

Stolar Karl Johan

Budhistorik (16 bud)
2318484
2318391
2318483
950
2318391
900
2318482
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.