Vaser Japan

360050

VASER, 1 par, Japan, 1900-talets första hälft, cloisonné, dekor av pioner, höjd ca 31 cm

Smärre sprickor o ytskador, en fotring ngt lös

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 6

Vaser Japan

Budhistorik (10 bud)
2318558
850
2316809
2313593
750
2311571
700
2311387
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.