Stephan Sinding skulpturgrupp i bemålat gips

360047

SKULPTUR, bemålat gips, signerad och daterad Stephan Sinding 1889, "To mennesker", L.P Jorgensen Boeret, höjd 26 cm

Konst, Skulpturer

Monter 6

Budhistorik (5 bud)
2302441
2317979
1 900
2302441
1 800
2313359
1 700
2302441
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.