Sybord

360043

SYBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, björk, med intarsia i skivan, inredd låda, höjd 76, 53x36 cm

skador, nyckel saknas

Rum 4

Sybord

Budhistorik (19 bud)
2319137
1 400
2319127
1 300
2319049
2318860
2319047

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.