Byrå sengustaviansk stil

360040

BYRÅ, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag av mässing, stenskiva, höjd 83, 107 x 50 cm

Bruksslitage, lagad spricka i skivan

Rum 21

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
2319849
2 800
2318039
2 600
2319848
2 600
2318039
2 400
2319847

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.