Karmstolar

360039

KARMSTOLAR, 1 par, Frankrike, Louis XV-stil, 1900-tal, klädda i rött tyg, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

Rum 8

Karmstolar

Budhistorik (11 bud)
2318824
2318611
2318606
2316647
650
2316064
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.