Takarmatur

360037

TAKARMATUR, borstat stål , 1930-tal, 5 ljuspunkter, kupor i frostat glas, höjd 53, diameter 68 cm

Spricka, nagg

Belysning, Taklampor

Rum 3

Takarmatur

Budhistorik (15 bud)
2318635
1 400
2318146
1 300
2318089
2318143
2318089

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.