Takplafond 1900-talets början

360021

TAKPLAFOND, 1900-talets början, art noveau, glaskupa i överfång med fågel- och blommotiv, mässingsupphängning, höjd ca 50 cm, Ø 34,5 cm

enstaka smärre kantnagg

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takplafond 1900-talets början

Budhistorik (36 bud)
2318795
10 500
2318785
10 000
2318785
9 000
2318792
8 800
2318785
8 600

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.