Paul René Gauguin färglitografi

360014

PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): Stilleben med fiskar, signerad och daterad 1956, 181/260, färglitografi, bladmått ca 54x65 cm

Fack 40

Budhistorik (19 bud)
2319973
1 600
2309649
2319972
1 400
2309649
1 300
2319971

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.