Verner Panton tidningsställ

360013

VERNER PANTON, tidskriftsställ, för Fritz Hansen eft, Danmark, kromad ställning, 4 snedställda hyllplan, höjd 160 cm

Fot med slitage/repor

Rum 4

Verner Panton tidningsställ

Budhistorik (3 bud)

2316770
2304108
2303848

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.