Röstingstunna

360008

RÖSTNINGSTUNNA, 1900-talets början, bronspatinerad plåt, höjd 68 cm

ytskador

Diverse, Inredning och husgeråd, Allmoge

Röstingstunna

Budhistorik (4 bud)

2323794
450
2323494
2320245
2317264

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.