Ulf Greder färglitografi

360007

ULF GREDER (född 1949): "The White Swan", signerad Ulf Greder, numrerad 345//360, färglitografi, bildmått ca 90x75 cm

Fack 36

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (30 bud)
2319551
2 600
2319550
2 400
2319545
2319547
2319545
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.