Bokhylla

360004

BOKHYLLA, omkring 1900, Karl Johan-stil, fanérad med björk, justerbara hyllor höjd ca 200, 93x37 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, nyckel saknas, låsta dörrar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Bokhylla

Budhistorik (22 bud)
2316053
3 400
2320061
3 200
2316053
2 800
2316212
2 600
2316053
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.