Anders Udd oljemålning

360003

ANDERS UDD (född 1958): Komposition, signerad a tergo Anders Udd, olja på duk, ca 90 x 90 cm, oramad

Rum 9

Anders Udd oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2319558
6 600
2319556
6 400
2319542
6 200
2319496
6 000
2319488
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.