Kaffeskedar silver

359996

KAFFESKEDAR, 12 st, silver, med dekor i emalj, förgyllda, C.G. Hallberg, Stockholm 1910, längd 10 cm

Emaljskador

Silver

Monter 5

Kaffeskedar silver

Budhistorik (5 bud)
2312441
700
2305870
650
2303670
600
2303473
2302773

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.