Yrjö Edelmann

359995

YRJÖ EDELMANN (född 1941), Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, bladstorlek ca 43x60,5 cm

Fack 10

Yrjö Edelmann
Budhistorik (21 bud)
2318289
1 600
2317176
2318287
2317176
1 400
2318286
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.