Oljedepå ESSO

359992

OLJEDEPÅ, 1940-tal, Esso, handvevad, märkt Ljungmans 326-1, rödlackerad, höjd ca 70 cm

Slitage, bucklor

Diverse, Nautica/Technica

Rum 5

Oljedepå ESSO

Budhistorik (26 bud)
2318883
2318884
1 900
2318883
1 800
2318882
1 700
2318874
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.