Joakim Allgulander färglitografi

359990

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 137/240, färglitografi, bladmått ca 42 x 61 cm, oramad

Fack 19

Budhistorik (9 bud)
2317742
1 600
2317725
2317725
1 300
2317707
2317707

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.