Carl Olof Bartels oljemålningar

359978

CARL OLOF BARTELS (1869-1945): Landskap med stenbro, signerad C.O.Bartels 21/9 92, olja på duk, 32 x 23 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Budhistorik (1 bud)

2324461
2016-02-12 18:59:11

2016-02-12 kl 19:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.