Oidentifierad konstnär oljemålning

359976

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med frukter, olja på duk uppfordrad på pannå, oval form, 30 x 30 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Budhistorik (22 bud)
2323725
1 800
2323735
1 700
2323725
2323730
1 400
2323725
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.