Sagamink, jacka

359972

SAGAMINK, helryckt min, jacka, swaggermodell, sent 2000-tal, infärgad i mörkrött, ståkrage, uppvikbara ärmar, raka sidofickor, storlek 40-42. ärminnerlängd ca 34, bystmått ca 120 cm, längd ca 69 cm

Obetydligt slitage.

Fashion, Pälsar, Skinnjackor

Rum 20

Sagamink, jacka

Budhistorik (8 bud)
2318996
4 200
2307993
2303554
3 600
2303553
3 400
2303547
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.