Kolteckning med härstamningsbevis för boskap

359971

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): Föreställande kossan Baronessa i sitt bås, kolteckning, på baksidan härstamningsbevis och gåvobrev, signerad Lindeberg 74, 36 x 44 cm

Tavelvagn 4

Budhistorik

2016-02-12 kl 12:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.