Carl Larsson efter

359969

CARL LARSSON, efter: "Namnsdag på härbret", numrerad 287/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm

Utgiven av Swedart, efter undelag från Nationalmuseums bildarkiv

Carl Larsson efter
Budhistorik (8 bud)
2318386
600
2316626
550
2316600
500
2316624
500
2316600
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.