David Wallin

359968

DAVID WALLIN (1876-1957): "Stenig mark Kil Närke 1906", signerad D. Wallin, olja på pannå, 22 x 34 cm

Tavelvagn 2

David Wallin

Budhistorik (3 bud)

2324762
2324507
500
2320783

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.