John Jon-And

359964

JOHN JON-AND (1889-1941): (4), Modeller, signerade, bl a krita, 45x33, 27x27, 43x22 och 38x42 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre skador

Konst, Teckningar

Geijersgatan 14, Göteborg

John Jon-And

Budhistorik (26 bud)
2327544
2 400
2331984
2 400
2327544
2325173
2325173
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.