Ragnar Persson oljemålning

359963

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Figurscen, monogramsignerad RP, olja på duk, ca 34 x 42 cm

Tavelvagn 4

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2317265
2317259
2317255
1 900
2317252
1 800
2316832
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.