Lennart Rhode färglitografier

359959

LENNART RODHE (samtida): (2): Abstrakt kompositioner, signerade och daterade 1970, färglitografier, 3/75 resp. 5/75, 112/260, 39 x 49 cm resp 40 x 47 cm

Tavelvagn 3

Lennart Rhode färglitografier

Budhistorik (12 bud)
2321984
1 400
2321950
1 300
2321942
2318823
2317207

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.