Rolad Svensson grafikmapp

359955

ROLAND SVENSSON, "Ännu ett skärgårdsår", mapp med 4 litografier, utgiven av Grafioteket, signerade Roland S och numrerade 87/350, färglitografier, bladstorlek 40 x 30 cm

Tavelvagn 29

Rolad Svensson grafikmapp

Budhistorik (19 bud)
2317023
6 000
2317024
5 800
2317023
5 400
2317012
5 200
2316995
5 000

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.