Oidentifierad konstnär oljemålning

359941

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, 39 x 30 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 4

Budhistorik (20 bud)
2324625
3 200
2324624
2324620
2 800
2324618
2 600
2324605
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.