Damarmbandsur 14 k guld

359917

DESIR, damarmbandsur, 14 k guld, mekaniskt urverk, 1940/50-tal, vit urtavla, stavindex, arabiska siffror, kvadratisk form, mockaband, diameter 16 mm

Glas med repor, armband med slitage, ej funktionstestad

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Damarmbandsur 14 k guld

Budhistorik (4 bud)

2330247
600
2328871
550
2324862
500
2321866

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.