Hörnskåp

359912

HÖRNSKÅP, gotisk stil, 1900-talets andra hälft, delvis bemålad, höjd ca 115, 62x35 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Hörnskåp

Budhistorik (4 bud)

2319693
450
2303680
2309480
2303680

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.