Thure Wallner

359911

THURE WALLNER (1888-1965): Hare, signerad Th. Wallner, olja på duk, 37x54 cm

Rum 4

Thure Wallner

Budhistorik (14 bud)
2317146
5 200
2316788
5 000
2316788
4 600
2316555
4 400
2316787
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.