Soffbord Louis XVI -stil

359910

SOFFBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets senare del, skiva i marmor, rikt dekorerad med mässingsbeslag och plaketter i bemålat porslin, stämplad Mariner 1893, höjd ca 49, 93x53 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Soffbord Louis XVI -stil

Budhistorik (11 bud)
2318842
2 400
2318832
2314195
2314190
1 800
2311849

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.