Sigrid Bølling olja

359903

SIGRID BØLLING (Norge, 1852-1917): Strandmotiv, signerad S. Bølling, olja på duk, 117x174 cm

Lagningar, retuscher, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Sigrid Bølling olja

Budhistorik (28 bud)
2326696
13 000
2326695
12 500
2326693
12 000
2326676
11 500
2326691
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.