Tallrikar i tenn

359899

TALLRIKAR, 6 st, tenn, den djupa mindre stämplad Jönköping, den största Norrköping, diameter 23-33 cm

Slitage, vissa med bristningar

Metall, Tenn, Allmoge

Monter 4

Tallrikar i tenn

Budhistorik (17 bud)
2316204
2316182
2316203
950
2316182
900
2316202
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.