Disk 1900-talets början

359884

DISK, 1900-talets början, fanérad i ek, delvis beslag i mässing, med stenskiva, höjd ca höjd ca 104, 250x60 cm

Ytskador, dekordelar saknas, kortsidorna saknar fanér, skivan med borrade hål

Möbler, Övriga möbler

Disk 1900-talets början

Budhistorik (13 bud)
2319330
3 400
2319328
3 200
2319292
2319291
2 800
2319252
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000