Ola Billgren

359881

OLA BILLGREN (1940-2001): Lieman, signerad och daterad Ola Billgren -89, collage och akvarell på papper, ca 38x26 cm
LITTERATUR: Galerie Leger: Ola Billgren - målningar och collage, Malmö 1989, avbildad sidan 57

Rum 22

Ola Billgren

Budhistorik (4 bud)

2316279
6 000
2316278
3 800
2301811
3 600
2299767
3 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.